zero Lime (6.x-1.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Menu
ar: القائمة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Featured
ar: متميز
