zero Lime (6.x-1.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Featured
lv: Eksponētais
