zero Lime (6.x-1.5-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Menu
fi: Valikko

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Featured
fi: Esitelty
