zero Lime (6.x-1.5-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Матеріали

en: Menu
uk: Меню

en: Left sidebar
uk: Ліва колонка

en: Featured
uk: Пов`язане
