zero Lime (6.x-1.5-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Menu
cy: Dewislen

en: Header
cy: Pennawd

en: Left sidebar
cy: Bar ochr chwith
