zero Lime (6.x-1.5-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Menu
et: Menüü

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Featured
et: Esile tõstetud
