zero Lime (6.x-1.5-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Menu
fa: منو

en: Header
fa: سر صفحه

en: Left sidebar
fa: نوار جانبی چپ
