zero Lime (6.x-1.5-beta2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Menu
he: תפריט

en: Header
he: כותרת

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Featured
he: מובלט
