zero Lime (6.x-1.5-beta2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Menu
ja: メニュー

en: Header
ja: ヘッダー

en: Left sidebar
ja: 左サイドバー

en: Featured
ja: 主な
