zero Lime (6.x-1.5-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Menu
kk: Мәзір

en: Header
kk: Тақырып

en: Left sidebar
kk: Сол жақ тақтасы
