zero Lime (6.x-1.5-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conţinut

en: Menu
ro: Meniu

en: Header
ro: Cap

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga
