zero Lime (6.x-1.5-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Menu
sl: Meni

en: Header
sl: Glava

en: Featured
sl: Izpostavljeno
