zero Lime (6.x-1.5-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Menu
sv: Meny

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Featured
sv: Framhävd
