zero Lime (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Menu
ru: Меню

en: Left sidebar
ru: Левая боковая колонка

en: Footer right
ru: Подвал справа

en: Featured
ru: Популярное

en: Footer bottom
ru: Нижняя часть подвала
