Zero Point (6.x-1.13) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Username
mg: Anarana

en: Comments
mg: Heviteny

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Log in
mg: Fidirana

en: Log out
mg: Fivoahana
