Zero Point (6.x-1.17) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Username
br: Anv implijer

en: Log out
br: Digevreañ

en: My account
br: Ma c'hont
