Zero Point (6.x-1.19) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Username
sr: Корисничко име

en: not verified
sr: није потврђен

en: Default
sr: Подразумевано

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Log in
sr: Пријави се

en: Log out
sr: Одјави се

en: My account
sr: Мој налог

en: Layout settings
sr: Подешавања плана
