Zero Point (6.x-1.8) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Comments
ar: التعليقات

en: not verified
ar: لم يتم التحقق

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Taxonomy terms
ar: الوسوم

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Custom
ar: مخصص

en: Anonymous
ar: مجهول

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Mission statement
ar: مهمة الموقع

en: Node settings
ar: اعدادت العقدة

en: Style
ar: نمط

en: Above
ar: أعلاه

en: Layout settings
ar: إعداد النسق
