Zero Point (6.x-1.7) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Username
lt: Nario vardas

en: Comments
lt: Komentarai

en: not verified
lt: nepatvirtina

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Default
lt: Numatytasis

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Custom
lt: Savitas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Mission statement
lt: Misija

en: Node settings
lt: Mazgo nuostatos

en: Style
lt: Stilius

en: Above
lt: Virš

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Rounded corners
lt: Apvalūs kampai
