Zero Point (6.x-2.3) - en to no translation catalogue (28 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Username
no: Brukernavn

en: Comments
no: Kommentarer

en: not verified
no: ikke bekreftet

en: General settings
no: Generelle innstillinger

en: Default
no: Standard

en: Taxonomy terms
no: Taksonomitermer

en: Breadcrumb
no: Navigasjonssti

en: Header
no: Topptekst

en: Left sidebar
no: Venstre sidestolpe

en: Right sidebar
no: Høyre sidestolpe

en: Custom
no: Tilpasset

en: Anonymous
no: Anonym

en: View user profile.
no: Vis brukerprofil.

en: Display breadcrumb
no: Vis navigasjonssti

en: Search results
no: Søkeresultater

en: Mission statement
no: Formålsparagraf

en: Node settings
no: Innleggsinnstillinger

en: Style
no: Stil

en: Above
no: Over

en: Layout settings
no: Layoutinnstillinger

en: Meta tags
no: Meta-tagger

en: Theme development settings
no: Innstillinger for utvikling av utseendemal

en: Rebuild theme registry on every page.
no: Gjenoppbygg register for utseendemaler for hver side.

en: Display author name
no: Vis forfatter

en: Display comment count
no: Vis antall kommentarer

en: Author & date
no: Forfatter & dato

en: Display author's username
no: Vis forfatters brukernavn
