Zero Point (6.x-2.3) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Username
fa: نام کاربری

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: not verified
fa: تایید نشده

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Taxonomy terms
fa: کلمه‌های رده بندی

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Header
fa: سربرگ

en: Left sidebar
fa: کناره چپ

en: Right sidebar
fa: کناره راست

en: Custom
fa: سفارشی

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: View user profile.
fa: مشاهده نمایه کاربر.

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Node settings
fa: تنظیمات گره

en: Style
fa: اصلوب

en: Above
fa: بالا

en: Layout settings
fa: تنظیمات آرایش
