Zero Point (6.x-2.4) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Comments
el: Σχόλια

en: not verified
el: χωρίς επαλήθευση

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Taxonomy terms
el: Όροι ταξινόμησης

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: View user profile.
el: Προβολή προσωπικού προφίλ.

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Mission statement
el: Περιγραφή σκοπού

en: Node settings
el: Ρυθμίσεις κόμβου

en: Style
el: Στυλ

en: Above
el: Από πάνω

en: Layout settings
el: Ρυθμίσεις διάταξης
