Zero Point (6.x-4.0) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: not verified
dz: བདེན་སྦྱོར་མ་འབད་བས།

en: No
dz: མེན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Mission statement
dz: དམིགས་ལཱའི་གསལ་བཤད།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
