Zero Point (6.x-4.0) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: not verified
gu: ચકાસાયેલ નથી

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Large
gu: મોટું

en: Left sidebar
gu: ડાબું સાઇડબાર

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: « first
gu: પ્રથમ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Date only
gu: માત્ર તારીખ
