Zero Point (6.x-4.0) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Comments
nn: Kommentarar

en: not verified
nn: ikke verifisert

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Default
nn: Standard

en: Header
nn: Topptekst

en: Left sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: Footer
nn: Botntekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Search results
nn: Søkeresultat

en: Mission statement
nn: Målsetting

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
