Zero Point (6.x-4.0) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Comments
sq: Komente

en: not verified
sq: e pa verifikuar

en: No
sq: Jo

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Large
sq: E madhe

en: Header
sq: Titulli

en: Left sidebar
sq: Kollona e majtë anësore

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: Mission statement
sq: Përshkrimi i misionit

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
