Zero Point (6.x-4.2) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Register
af: Registreer

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Comments
af: Kommentaar

en: not verified
af: nie geverifieër nie

en: No
af: Nee

en: Login
af: Gebruiker

en: None
af: Geen

en: Center
af: Senter

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Large
af: Groot

en: Header
af: Hoof

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Normal
af: Normaal

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Mission statement
af: Missiestelling

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
