Zero Point (6.x-4.2) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Comments
eo: Komentoj

en: not verified
eo: ne validita

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Large
eo: Granda

en: Header
eo: Kaplinio

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Custom
eo: Propra

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Mission statement
eo: Celaro de la organizo

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: wide
eo: larĝa
