Zero Point (6.x-4.2) - en to eu translation catalogue (42 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Register
eu: Erregistratu

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: not verified
eu: ez da egiaztatu

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Large
eu: Handia

en: Taxonomy terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Header
eu: Goiburua

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Normal
eu: Arrunta

en: Logout
eu: Irten

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Mission statement
eu: Helburuaren azalpena

en: Node settings
eu: Nodo ezarpenak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Style
eu: Estiloa

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Display content type
eu: Bistaratu eduki mota

en: Display author name
eu: Bistaratu egilearen izena

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: wide
eu: zabalera

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
