Zero Point (6.x-4.2) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Logout
ga: Logáil amach

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
