Zero Point (6.x-4.2) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: not verified
si: තහවුරු වී නොමැත

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »
