Zero Point (6.x-4.2) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: not verified
ug: تەستىقلانمىغان

en: Login
ug: كىرىش

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Mission statement
ug: بېكەت ۋەزىپىسى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Lime
ug: پىكوس

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
