Zero Point (6.x-4.4) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: No
am: እምቢ

en: Search
am: ፈልግ

en: Default
am: ነባሪ

en: Header
am: ራስጌ

en: Left sidebar
am: ግራ ጎን አሞሌ

en: Right sidebar
am: የቀኝ ጎን አሞሌ

en: Custom
am: ብጁ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Mission statement
am: ተልህኮ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Layout settings
am: የአቀማመጥ ቅንብሮች
