Zero Point (6.x-4.4) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Comments
az: Şərhlər

en: not verified
az: yoxlanılmayıb

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Taxonomy terms
az: Taksanomiya terminləri

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Node settings
az: Nod parametrləri

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Style
az: Stil

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Layout settings
az: Layout parametrləri

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: wide
az: geniş

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
