Zero Point (6.x-4.4) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Register
he: הרשמה

en: Username
he: שם משתמש

en: Comments
he: תגובות

en: not verified
he: לא נבדק

en: No
he: לא

en: Login
he: כניסה

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Custom
he: מותאם

en: Flickr
he: פליקר

en: Normal
he: נורמלי

en: Logout
he: יציאה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Font size
he: גודל גופן

en: Mission statement
he: הצהרת משימה

en: Node settings
he: הגדרות פריט תוכן

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Style
he: סגנון

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Layout settings
he: הגדרות מערך

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Twitter
he: טוויטר

en: Meta tags
he: מטה-דאטה

en: Vimeo
he: וימאו

en: wide
he: רחב

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Secondary menu
he: תפריט משני
