Zero Point (6.x-4.4) - en to hr translation catalogue (35 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Register
hr: Registriraj se

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Comments
hr: Komentari

en: not verified
hr: nije potvrđeno

en: No
hr: Ne

en: Login
hr: Prijava

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Taxonomy terms
hr: Pojmovi taksonomije

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Normal
hr: Normalno

en: Logout
hr: Odjava

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Mission statement
hr: Izjava o misiji

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Style
hr: Stil

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Layout settings
hr: Postavke prikaza

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik
