Zero Point (6.x-4.4) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Comments
os: Комментари

en: not verified
os: ничи йæ сраст кодта

en: No
os: Нæйы

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Center
os: Центр

en: Default
os: Æнæивд
