Zero Point (6.x-4.4) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Comments
ur: تبصرے

en: not verified
ur: غیر مصدقہ

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Center
ur: وسط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Header
ur: ہیڈر

en: Normal
ur: عمومی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: Layout settings
ur: تہه بندی کی ترتیبات
