Zero Point (6.x-4.2) - en to cs translation catalogue (44 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Register
cs: Registrovat

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Comments
cs: Komentáře

en: not verified
cs: neověřeno

en: No
cs: Ne

en: Login
cs: Přihlásit se

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Large
cs: Velký

en: Taxonomy terms
cs: Termíny taxonomie

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Normal
cs: Normální

en: Logout
cs: Odhlásit

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Mission statement
cs: Cíl webu

en: Node settings
cs: Nastavení uzlu (node)

en: Style
cs: Styl

en: You are here
cs: Jste zde

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Layout settings
cs: Nastavení rozvržení

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Below
cs: Pod

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: wide
cs: široký

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Responsive
cs: Responzivní

en: Date only
cs: Pouze datum
