Zero Point (6.x-4.0) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Register
gl: Rexistrar

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Comments
gl: Comentarios

en: not verified
gl: non verificado

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Default
gl: Predeterminado

en: Large
gl: Grande

en: Taxonomy terms
gl: Termos de taxonomía

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Logout
gl: Saír

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Mission statement
gl: Frase coa misión

en: Node settings
gl: Axustes do nodo

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Style
gl: Estilo

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main menu
gl: Menú principal

en: wide
gl: grosa

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
