Zero Point (6.x-4.0) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Register
is: Nýskráning

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Notendanafn

en: Comments
is: Ummæli

en: not verified
is: óstaðfest

en: No
is: Nei

en: Login
is: Innskráning

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Large
is: Stórt

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Left sidebar
is: Vinstri dálkur

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Footer
is: Fótur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Logout
is: Útskrá

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: Font size
is: Leturstærð

en: Mission statement
is: Tilgangsyfirlýsing

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Style
is: Stíll

en: You are here
is: Þú ert hér

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »
