Zero Point (6.x-4.4) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Register
jv: Ndaftar

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Comments
jv: Komèntar

en: not verified
jv: ora diverifikasi

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Taxonomy terms
jv: Tetembungan taksonomi

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Left sidebar
jv: Sidebar kiwa

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen

en: Custom
jv: Kostum

en: Logout
jv: Metu

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: wide
jv: āmbā

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
