Zero Point (6.x-4.4) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: not verified
ku: پەسەند نەکراوە

en: No
ku: نەخێر

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Taxonomy terms
ku: واژەکانی پۆلێن

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Left sidebar
ku: لا-پارچەی چەپ

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
