Zero Point (6.x-4.4) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Register
mr: नोंदणी

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: not verified
mr: verified= न पडताळणी केलेला

en: No
mr: नाही.

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Flickr
mr: फ्लिकर

en: Normal
mr: साधारण

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Search results
mr: शोध परिणाम

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
