Zero Point (6.x-4.4) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Register
sk: Registrovať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Comments
sk: Komentáre

en: not verified
sk: bez overenia

en: No
sk: Nie

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Custom
sk: Vlastná

en: Normal
sk: Normálny

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Mission statement
sk: Zameranie webu

en: Node settings
sk: Nastavenia uzla

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Style
sk: Štýl

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Page titles
sk: Titulky stránky

en: Below
sk: Pod

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu
