Zero Point (6.x-6.16) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Register
ro: Înscriere

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Comments
ro: Comentarii

en: not verified
ro: neverificat

en: General settings
ro: Setări generale

en: Default
ro: Implicit

en: Taxonomy terms
ro: Termenii taxonomiei

en: Header
ro: Cap

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Custom
ro: Personalizat

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Mission statement
ro: Misiunea sitului

en: Node settings
ro: Setările nodului

en: Log out
ro: Deconectați-vă

en: Style
ro: Stil

en: Above
ro: Deasupra

en: My account
ro: Contul meu

en: Layout settings
ro: Setările de aspect
