Zero Point (6.x-6.16) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Comments
fi: Kommentit

en: not verified
fi: ei varmistettu

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Taxonomy terms
fi: Luokittelutermit

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Custom
fi: Oma

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Mission statement
fi: Sivuston tehtävä

en: Node settings
fi: Solmun asetukset

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Style
fi: Tyyli

en: Above
fi: Yläpuolella

en: Orange
fi: Oranssi

en: My account
fi: Oma käyttäjätilini

en: Layout settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: Rounded corners
fi: Pyöristetyt kulmat

en: User 1
fi: Käyttäjä 1

en: User 2
fi: Käyttäjä 2

en: User 3
fi: Käyttäjä 3

en: User 4
fi: Käyttäjä 4

en: User 5
fi: Käyttäjä 5

en: User 6
fi: Käyttäjä 6

en: Meta tags
fi: Meta-kentät
