Zina (6.x-1.11) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Number of items
da: Antal elementer

en: No results
da: Ingen resultater
