Zina (6.x-1.12) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Error
gu: ભુલ
