Zina (6.x-1.12) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Password
is: Lykilorð

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Number of items
is: Fjöldi hluta

en: Error
is: Villa
